Wstępna wizualizacja Poznań City Center
Wstępna wizualizacja Poznań City Center, TriGranit

Poznań City Center podpisało umowę najmu powierzchni z firmą Martes Sport. Salon Martes Sport w Poznań City Center zajmie 825 mkw. i będzie zlokalizowany na poziomie +2 galerii.

Poznański sklep dołączy do sieci niemal 60 lokalizacji działających w Polsce.

– Martes Sport to kolejna bardzo atrakcyjna marka w naszym portfolio. Z tak silną i różnorodną reprezentacją brandów sportowych Poznań City Center będzie niewątpliwie miejscem pierwszego wyboru dla poznaniaków planujących zakupy odzieży i akcesoriów do uprawiania aktywności fizycznej – mówi Aleksander Kowalski, Leasing Director, TriGranit Management Polska, odpowiedzialny za komercjalizację Poznań City Center.

Martes Sport jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych renomowanych marek. Zaopatruje placówki handlowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Nike akcesoria.

Poznań City Center (PCC) to  nowoczesny i elegancki obiekt zlokalizowany w centrum Poznania będący centrum komunikacyjno-handlowym z wielokondygnacyjnym parkingiem na 1,5 tys. miejsc oraz nowymi dworcami PKP i PKS, zintegrowanymi z Poznańskim Szybkim Tramwajem. Inwestycja jest realizowana przez TriGranit Development wspólnie z PKP SA i Europa Capital.