Outlet Park Szczecin
Outlet Park Szczecin

W Outlet Park Szczecin – pierwszym centrum wyprzedażowym w regionie zachodniopomorskim, zrealizowanym przez Echo Investment – otwarty zostanie salon wyprzedażowy Empik o powierzchni blisko 160 mkw.

– To sklep o formule outletowej, wszystkie produkty dostępne będą z rabatem w wysokości przynajmniej 30 procent. Salon Empik bardzo dobrze uzupełnia unikalną ofertę Outlet Park Szczecin. Jednocześnie kończy też proces komercjalizacji I fazy tej inwestycji, rozpoczynając komercjalizację II etapu – mówi Tomasz Domoń, kierownik zespołu komercjalizacji projektów zagranicznych w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment. Salon Empik w Outlet Park Szczecin zostanie otwarty 5 października 2013 roku.

Empik to największa sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W 190 salonach firma oferuje m.in. książki, płyty z muzyką, filmy, gry multimedialne i planszowe, czasopisma, dekoracje do domu, produkty i zabawki edukacyjne, a także bilety na różne wydarzenia.

Outlet Park Szczecin zlokalizowany jest na szczecińskim Prawobrzeżu. Obiekt działa od 7 listopada 2012 roku. Oferuje markowe produkty 30-70 procent taniej od cen w regularnych sklepach. Dodatkowym atutem inwestycji jest 7-salowe kino Helios i część obiektu, w której mieszczą się Smyk Mega Store i supermarket Piotr i Paweł.

Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to 24 tys. mkw., powierzchnia całkowita to 30,2 tys. mkw. Klienci mają do dyspozycji 1, 4 tys. miejsc parkingowych.