Waldemar Majewski, dyrektor ds. oceny technicznej inwestycji i zarządzania kosztami Colliers International

Waldemar Majewski objął stanowisko dyrektora ds. oceny technicznej inwestycji i zarządzania kosztami w firmie Colliers International. Głównym zadaniem nowego dyrektora będzie dalsze usprawnienie zarządzania kosztami w procesie inwestycyjnym oraz wnikliwa analiza techniczna prowadzonych przez firmę projektów.

Waldemar Majewski wnosi duże doświadczenie na polu finansów i zarządzania, mając za sobą 19 lat praktyki w budownictwie, projektach nieruchomościowych oraz zarządzaniu kosztami. Posiada zarówno krajowe, jak i międzynarodowe doświadczenie i jest członkiem organizacji RICS oraz CCIM zrzeszających profesjonalistów z branży nieruchomości.

– Waldek jest jednym z najlepszych profesjonalistów w branży i będzie fantastycznym dopełnieniem naszego polskiego zespołu. Jego doświadczenia ze strony konsultanta, wykonawcy oraz dewelopera zapewniają mu bardzo dobrą znajomość mechanizmów działających na polskim rynku, a jego wiedza techniczna i umiejętności zdobyte podczas pracy nad największymi i najbardziej wymagającymi projektami komercyjnymi w Polsce pomogą zapewnić sukces naszym klientom – powiedział Jonathan Cohen, dyrektor działu doradztwa budowlanego w regionie Europy Wschodniej w Colliers International.

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych poprzez sieć 482 biur w 62 krajach i zatrudniającą ponad 13,5 tys. pracowników. Jako część spółki giełdowej FirstService Corporation Colliers oferuje pełny zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. Colliers doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także doradztwem na rynku inwestycji hotelowych i rekreacyjnych, nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku.

W Polsce firma działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie, w których łącznie zatrudnia ponad 200 specjalistów.