Atrium Copernicus

Hiszpańska marka modowa dołączy do grona najemców toruńskiego centrum handlowego Atrium Copernicus. Stradivarius zajmie blisko 460 mkw. w istniejącej części centrum. Otwarcie salonu planowane jest na 10 października.

Stradivarius oferuje szeroki wachlarz kolekcji odzieży i akcesoriów. Salon hiszpańskiej marki zajmie blisko 460 mkw.

Najnowsze trendy mody damskiej można znaleźć w Atrium Copernicus także m.in. w salonach: Camaieu, Carry, H&M, Promod czy Reserved.

Jednocześnie trwają prace związane z rozbudową części handlowej Atrium Copernicus. Na dodatkowych 17 tys. mkw. powierzchni znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni.

Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus pojawi się również większa oferta sportowa – za sprawą salonu Active Sport i klubu Pure Jatomi Fitness. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora oraz salon Paris Optique.

W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się, jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon, w tej formule, w regionie.

Atrium Copernicus jest położone w  centrum miasta, przy ul. Żółkiewskiego. Obiekt funkcjonuje od siedmiu lat. Obecnie całkowita powierzchnia centrum wynosi ponad 35 tys. mkw., z czego ponad 30 tys. mkw. stanowi powierzchnia najmu. W Atrium Copernicus znajduje się 90 sklepów i punktów usługowych. Po rozbudowie oferta centrum powiększy się o 55 nowych sklepów.