Galeria Korona Kielce

Galeria Korona Kielce zanotowała w ciągu ostatniego roku 40-procentowy wzrost odwiedzalności. Jak twierdzą jej przedstawiciele miniony rok to także duży wzrost obrotów najemców w porównaniu do tych samych miesięcy ubiegłego roku.

– Galeria Korona Kielce mimo, że otwarta została rok temu zakorzeniła się już w świadomości klientów, którzy na zakupy przychodzą właśnie tu. Sukcesywny wzrost odwiedzalności klientów oraz wzrastający prestiż obiektu sprawiają ,że najemcy chętnie z nami współpracują – mówi Michał Góźdź manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Założeniem komercjalizacji było zlokalizowanie w centrum niepowtarzalnych na kieleckim rynku marek. Ostatnie miesiące były szczególnie udane dla najemców z branży modowej obecnej w centrum.

– Dla naszego salonu Mexx ostatnie kilka miesięcy były bardzo udane. Po rosnących wynikach sprzedaży i odwiedzalności widać, że sklep w Galerii Korona cieszy się niezmienną popularnością – mówi Anna Toporek kierownik sklepu. – Klienci naszego salonu chwalą sobie usytuowanie sklepu oraz duży wybór ubrań w modnym stylu.

Miniony rok pozytywnie ocenia także Arkadiusz Wojtasiewicz z restauracji Olimp.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej obecności w Galerii Korona Kielce. Odnotowujemy sukcesywny wzrost obrotów. Centrum to jest bardzo chętnie odwiedzane przez klientów ze względu m.in. na ofertę salonów i restauracji oraz atrakcyjne akcje społeczno- marketingowe – twierdzi Arkadiusz Wojtasiewicz.

W ciągu ostatniego roku w Galerii Korona Kielce otworzono liczne salony oraz punkty usługowo-gastronomiczne m.in. marki: Mexx, List, Sinsay, Wólczanka, Wojas, Levi’s, Big Star, Loveyo, Cocieteria, Matras, Organique, Pepco, Ryłko czy Ziaja.

Galeria Korona Kielce znajduje się w centrum Kielc. W pobliżu miejskiego rynku, Dworca PKP i PKS oraz licznych hoteli. Galeria to 140 sklepów o powierzchni 39 tys. mkw GLA.