Organic Farma Zdrowia
Organic Farma Zdrowia

Spółka Organic Farma Zdrowia zamierza w najbliższym czasie otworzyć kolejne sklepy z ekologiczną żywnością. Jak poinformowali przedstawiciele firmy w ramach rozbudowy sieci trwają już prace projektowe i przygotowawcze do otwarcia kolejnych delikatesów, które spółka planuje uruchomić w grudniu bieżącego roku w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska oraz w CH Riviera w Gdyni.

Ostatnio otwarte delikatesy w Galerii Katowickiej stanowią obecnie 23. lokal sieci, którego otwarcie spółka Organic Farma Zdrowia zaplanowała 3 lata wcześniej. Z powierzchnią 135 mkw. są to obecnie największe delikatesy spółki poza Warszawą i trzecie co do wielkości  w całej sieci.

Wraz ze wzrastającymi wymaganiami rosną potrzeby konsumentów, zwiększa się także średnia powierzchnia sklepów Organic Farmy Zdrowia – zbliża się ona do 100 mkw. Firma tym samym stawia na lepsze warunki eksponowania produktów, tworzy też przestrzeń w której odbywać się mogą pokazy kulinarne i degustacje.

Po otwarciu delikatesów w Galerii Katowickiej miasto to posiada już dwa sklepy firmy Organic Farma Zdrowia, pierwszy działa od kilku lat w CH Silesia City Center.