Firma Brandbq, właściciel marki odzieżowej Medicine – everyday therapy planuje kolejne otwarcia sklepów brandu na terenie naszego kraju. W najbliższym czasie nowe salony Medicine pojawią się w trzech centrach handlowych.

– 26 października bieżącego roku w Nowym Sączu w Galerii Trzy Korony zostanie otwarty salon franczyzowy o powierzchni ponad 173 mkw.  Firma planuje też otwarcia salonów własnych. 25 października jeden z tych salonów zostanie otwarty w Gdyni w Centrum Handlowym Riviera. Sklep będzie miał 220 mkw powierzchni. Kolejne otwarcie salonu własnego nastąpi 6 listopada w CH Wola Park. Salon ten zajmie powierzchnię 250 mkw. – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet Marta Papaj-Siwek z firmy Brandbq.

Jak informowaliśmy w ostatnim czasie, firma chce się głównie skupić na otwarciach w stolicy.

– Przede wszystkim zależy nam na otwarciach salonów w Warszawie, ponieważ obecnie działa tam tylko jeden sklep Medicine w Jankach. Planujemy otwarcia zarówno salonów własnych, jak i franczyzowych. Na tę chwilę działają łącznie 53 sklepy w całej Polsce i 13 za granicą – mówił w ostatniej rozmowie z Retailnet Piotr Beltrani odpowiedzialny za rozwój salonów franczyzowych w firmie Brandbq.

Marka Medicine oferuje odzież casualową, którą można nosić do pracy i w weekendy. Atutami marki są autorskie projekty młodych twórców i wyjątkowe, limitowane kolekcje. Pierwsza – specjalnie zaprojektowana dla Medicine – limitowana kolekcja t-shirtów jest autorstwa światowej sławy twórcy i ilustratora mody – Tomka Sadurskiego.