online payments
Shutterstock

tns-800x338

Transaction Network Services (TNS) i AJB Software (AJB) wspólnie uruchomiły nowy system płatności, TNSPay Direct. Będzie on dostępny dla klientów w Ameryce Północnej.

Według zgodnych zapewnień obydwu firm, TNSPay Direct zapewni przedsiębiorcom większą kontrolę, bezpieczeństwo i elastyczność niż dotychczasowo stosowane rozwiązania. System daje dostęp do technologii Retail Transaction Switch (RTS), implementowanej przez AJB. Wszystkie transakcje odbywają się w bezpiecznej sieci TNS Secure Payment Network.

“Dzięki TNSPay Direct zamiast martwić się o bezpieczeństwo i prostotę systemu płatności, sprzedawcy będą mogli sie skupić na kwestiach naprawdę istotnych w biznesie” – powiedział David Cronin z amerykańskiego oddziału TNS. „Przedsiębiorcy często borykają się z trudnościami dotyczącymi systemów płatności, jak niezgodność modułów EMV i PCI. Jesteśmy także świadkami pojawiania się coraz to nowych systemów, co działa na biznes rozpraszająco. Dzięki naszemu rozwiązaniu, przedsiębiorcy będą mogli zaproponować swoim klientom spójny i prosty system płatności” – dodał.

Nowa usługa zawiera szereg funkcji szyfrowania. Celem jej twórców była eliminacja danych wrażliwych posiadacza karty płatniczej z systemu płatności używanego przez przedsiębiorcę w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Sprzedawcy mogą też użyć bramki płatności TNS.

„Dzięki partnerstwu z TNS, możemy zaoferować przedsiębiorcom system, który zdejmuje z barków ciężar zarządzania skomplikowanym modułem płatności. W zamian proponujemy system niezwykle elastyczny i funkcjonalny, a dzięki szyfrowaniu przy użyciu metody point-to-point – także bezpieczny” – powiedział Pat Polillo, wiceprezes AJB Software. „Nasi klienci obsługują w swoich systemach niewiarygodną liczbę płatności i chcą korzystać z usług doświadczonych dostawców, aby mieć pewność, że wszystko odbywa się z niezwykłą starannością. TNS był naszym pierwszym wyborem ze względu na ogromne doświadczenie rynkowe, jakie posiada” – dodał.

TNS operuje w ponad 60 krajach Europy, obydwu Ameryk i rejonie Azji i Pacyfiku. Firma działa od 1990 roku, obecnie obsługując ponad milion sprzedawców i detalistów, oferując im integrację systemów płatności z czołowymi bankami świata.