Supermarket Piotr i Paweł

Przybywa sklepów sieci Piotr i Paweł. Do końca roku planowane jest otwarcie 100. sklepu, a obecnie w ramach sieci działają 94 supermarkety.

Ostatnie trzy otwarcia odbyły się w przeciągu 2 tygodni października. – Otworzyliśmy już 6. sklep w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej, pierwszy w Wesołej przy ul. Jeździeckiej oraz w Konstancinie Jeziornej przy ul. Warszawskiej – poinformowali przedstawiciele sieci.

Piotr i Paweł nie zwalnia tempa i 24 października, planuje otwarcie 95. supermarketu w Zielonce przy ul. Paderewskiego. 25 października planowane jest otwarcie w Poznań City Center, w ścisłym centrum miasta na dworcu głównym. Piotr i Paweł jest w PCC jednym z największych sklepów wśród ponad 200 innych lokali handlowo – usługowych.

Przypomnijmy, pierwszy supermarket sieci Piotr i Paweł uruchomiono w 1991 roku. Pierwsze sklepy otwierane w oparciu o umowy na zasadach franczyzy ruszyły w 2000 r.

Obecnie sieć tworzą 94 sklepy w 52 miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1,1 tys. mkw., a asortyment sięga 25 tys. pozycji.