NoVa Park
NoVa Park

W połowie października w gorzowskim centrum handlowym otwarto salon Dfashion, oferujący modę damską. Najemca zajmuje lokal o powierzchni 73 mkw. i zlokalizowany jest na parterze, w sąsiedztwie salonu Monnari i Super-Pharm.

– Systematycznie poszerzamy ofertę modową w NoVa Park, ponieważ zależy nam, aby mieszkańcy Gorzowa i okolic mieli dostęp do jak największej liczby salonów oferujących modę i dodatki. Mamy nadzieję, że oferta marki Dfashion przypadnie do gustu naszym klientkom, które cenią klasykę w nowoczesnej formie” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Dfashion to salon oferujący klasyczną modę damską w rozmiarach od 36 do 50. W ofercie sklepu znajdują się produkty marek: Defacto, Midori oraz Emoi.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.