Wizualizacja Galerii Mokotów po rozbudowie
Wizualizacja Galerii Mokotów po rozbudowie

Warszawska Galeria Mokotów poszerzyła swoją ofertę o nowe sklepy z wyposażeniem wnętrz, obuwiem i modą.

Nowym najemcą galerii została sieć Zara Home, nowy na polskim rynku koncept należący do Grupy Inditex. Sklep oferuje tekstylia do sypialni, kuchenne i łazienkowe, zastawy stołowe, naczynia, a także artykuły dekoracyjne.

Nowym najemcą Galerii Mokotów jest także firma obuwnicza Hego’s oraz polska marka Bytom.

Galeria Mokotów wzbogaciła także strefę foodcourt. Be my Juice w Alei Smaków to pierwszy premium Juice Bar w Polsce.

Obecnie Galeria Mokotów jest w trakcie rozbudowy. Inwestor powiększa obiekt o dodatkowe. 5 tys. mkw. powierzchni. Prace obejmują także przebudowę piętra restauracyjnego na poziomie drugim, które zyska dodatkowe 1,5 tys. mkw. W wyniku rozbudowy Galeria Mokotów  znacznie powiększy swoją ofertę gastronomiczną o kilka nowych konceptów restauracyjnych oraz stref relaksu. To już druga tego typu inwestycja. Oddany w 2000 roku obiekt liczył ok. 48 tys. mkw. Inwestor zdecydował się powiększyć galerię o dodatkowe 11 tys. mkw., a dzięki dodatkowej rearanżacji wnętrz uzyskano całkowitą powierzchnię ok. 62 tys. mkw.

Galeria Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria należy do Unibail-Rodamco. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, szeroki wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Galeria Mokotów jest uważana za odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce. Powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100 proc.