Od 30 października w Centrum Handlowym Wola Park zaczął działać salon marki Celio, francuskiego lidera konfekcji męskiej. Natomiast tydzień później zostanie w galerii uruchomiony salon marki Medicine. Do końca roku planowane jest otwarcie jeszcze kilku nowych salonów, w tym znanych światowych marek.

Francuska firma Celio od 1985 roku funkcjonuje  na rynku męskiej odzieży prêt-à-porter. Marka specjalizuje się w ubiorach sportowych i casual. Kolekcje marki to 4 segmenty – Urban, Free, Classics oraz Club. Co roku firma sprzedaje 35 milionów artykułów. Obecnie w Polsce działają 3 sklepy w centrach handlowych.

Właścicielem marki odzieżowej Medicine jest firma Brandbq. Marka oferuje odzież casualową. Atutami Medicine są autorskie projekty młodych twórców i wyjątkowe, limitowane kolekcje.

Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy, który działa od 2002 roku. Na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów. W CH Wola Park swoje sklepy mają m. in. tak popularne marki jak: Aldo, Apart, Bata, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Duka, Ecco, Gino Rossi, Galeria Milano, Go Sport, H&M, Happy Mum, KappAhl, Levi’s LeeWrangler, Mega Punkt, Mothercare, Molton, Orsay, Reserved, Ryłko, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, Tatuum, Tommy Hilfiger, Venezia, Vistula, Willsoor, Wólczanka, Zara, Empik, SuperPharm, Organique, Douglas, Sephora. W centrum znajdują się także salony fryzjerskie Frederic Moreno i Haircoif oraz największy hipermarket sieci spożywczej Auchan. Wola Park proponuje również bogatą ofertę rozrywkową. W centrum znajdują się kawiarnie i restauracje, dwupoziomowe Multikino i klub fitness – Calypso z kortami do squasha. W najbliższym otoczeniu Wola Parku położony jest  zabytkowy park Ulricha. Obiekt posiada bezpłatny parking na 3 tys. miejsc.