Piotr Goździewicz oraz Dominik Stojek dołączyli do Działu Rynków Kapitałowych w BNP Paribas Real Estate, który dostarcza rozwiązań w zakresie rynków kapitałowych, finansowania nieruchomości oraz usług dotyczących restrukturyzacji instytucjonalnej. Dział Rynków Kapitałowych dostarcza rozwiązań klientom, którzy działają lub planują działać na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej maksymalizując zwroty z zainwestowanego przez nich kapitału.

– Świadczymy unikalne na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej usługi dla firm i osób prywatnych, które chcą sprzedać nieruchomości komercyjne lub poszukują atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych do kupna. Doradzamy także tym, którzy poszukują kapitału, czy to na przykład w formie kredytu bankowego, czy też poprzez upłynnienie środków zamrożonych w posiadanych nieruchomościach. Oferujemy także doradztwo w przypadku restrukturyzacji istniejącego zadłużenia wypracowując optymalne rozwiązania – mówi Del Chandler, Dyrektor Zarządzający Działem Rynków Kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate. Nasz Zespół posiada duże doświadczenie, które zdobywał pracując dla największych instytucji finansowych oraz dla uznanych międzynarodowych doradców.

Dr Piotr Goździewicz posiada ponad 14 lat doświadczenia zawodowego. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate pracował w ING, gdzie zajmował się inwestycjami w nieruchomości komercyjne oraz finansowaniem nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zanim rozpoczął pracę w ING pracował w Dziale Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej w Citigroup i jednocześnie uzyskał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie tytuł doktora nauk ekonomicznych ze specjalizacją Strategia, Fuzje i Przejęcia.

Dominik Stojek posiada ponad 16-letnie doświadczenie, które zdobywał pracując dla uznanych firm doradczych. Przed rozpoczęciem pracy w BNP Paribas Real Estate, pracował w firmie Knight Frank, gdzie pełnił funkcję Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych świadcząc usługi dla polskich oraz międzynarodowych inwestorów i deweloperów. Wcześniej przez 14 lat pracował w firmach PwC oraz Deloitte. W ostatniej z wymienionych spółek pełnił funkcję dyrektora i nadzorował pracę zespołu odpowiedzialnego za doradztwo podatkowe dla klientów działających na rynku nieruchomości dostarczając kompleksowych rozwiązań w zakresie restrukturyzacji oraz obsługi transakcji. Dominik Stojek specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem inwestycyjnym, due diligence, finansowaniem oraz restrukturyzacją, a także asset i property management z podatkowego i finansowego punktu widzenia.