Gatta
Gatta

Do grona najemców Galerii Jastrzębie należącej do firmy Polimeni już w grudniu tego roku dołączy sklep sieci Gatta. Lokal zajmie powierzchnię prawie 51 mkw. i znajdzie się na poziomie +1 obiektu. Umowa z nowym najemcą została podpisana na okres 3 lat.

W Polsce produkty marki Gatta są dostępne w ponad 100 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są one także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia. Firma Ferax właściciel marki Gatta, rozpoczęła działalność w 1993 roku.

Galeria Jastrzębie to centrum handlowe zlokalizowane w środku miasta. 3 poziomy handlowe oferują ok. 8,6 tys. mkw. łącznej powierzchni najmu. Centrum posiada strefę restauracyjną i 2-poziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi. Powierzchnia całkowita galerii wynosi ok. 17 tys. mkw. Centrum handlowe oferuje około 50 sklepów. Najemcami obiektu są m.in.: Delima, Drogeria Natura, Media Expert, Reserved, CCC, Deichmann, Apart.

Właścicielem galerii jest firma Polimeni International, do której należą także Galeria Rumia oraz Galeria Słupsk.