Sklep Media Expert
Sklep Media Expert

Tylko 7 listopada, sieć Media Expert otworzyła trzy salony w różnych miastach Polski. Kolejny otwarty był w przeddzień, tj. 6 listopada w Siedlcach.

Pod charakterystycznym logo ze znakiem play od pierwszego tygodnia listopada 2013 roku funkcjonują cztery nowe elektromarkety: w Siedlcach, Bytomiu i Skarżysko-Kamiennej. Otwarto także funkcjonujący już market we Wrocławiu, po mocnym liftingu.

Obecnie w ramach sieci działa 270 placówek, a marka Media Expert obecna jest na rynku od ponad 10 lat.

Do końca 2013 roku sieć planuje około 20 otwarć, m.in. w Chojnicach – 15 listopada w Bramie Pomorza, Brzegu, Grójcu, Mławie, Ełku, Lublinie, Nowym Dworze Mazowieckim, Wrocławiu, Rabce Zdrój, Golubiu Dobrzyniu, Kętach i Płońsku.

– Jeszcze w tym roku nowe sklepy sieci pojawią się m.in. w Galerii Brama Pomorza w Chojnicach i w Galerii Dekada w Grójcu. Następne lokale uruchomione zostaną w Galerii Olimp w Lublinie, CH Tu i Teraz w Ełku, CH Marino we Wrocławiu – poinformowała redakcję Retailnet.pl Julita Milczyńska, reprezentująca sieć Media Expert.

Media Expert to sieć elektromarketów, specjalizująca się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów. Właścicielem wszystkich elektromarketów jest firma Terg SA.