Plaza Rzeszów

Na początku grudnia w CH Plaza Rzeszów otwarty zostanie powiększony salon Top Secret. Sklep w nowej aranżacji będzie miał teraz powierzchnię ponad 200 mkw. Top Secret to marka dla kobiet i mężczyzn oferująca ubrania typu soft office. Otwarcie powiększonego salonu Top Secret to kolejny etap dostosowywania oferty CH Plaza Rzeszów do zmieniających się potrzeb klientów.

Top Secret to kolejna po Big Star i Reserved znana marka, która powiększa salon w nowej aranżacji w CH Plaza Rzeszów. – Proces rekomercjalizacji w Plaza Rzeszów jest jednym z elementów realizowanej przez nas strategii. To odpowiedź na zmieniające się otoczenie i potrzeby klientów. W ciągu zaledwie kilku miesięcy rekomercjalizacji pozyskaliśmy liczące się, cenione przez klientów marki m.in. Martes Sport, Tatuum. Rozwinęliśmy także współpracę z kluczowymi najemcami. Przedłużyliśmy umowę najmu m.in. z siecią drogerii Rossmann oraz perfumerią Sephora. Naszym celem jest podniesienie jakości ekspozycji, jeszcze intensywniejsze promowanie oferty naszych najemców oraz reagowanie na zmieniające się oczekiwania naszych klientów – powiedział Oktawiusz Wolnicki, dyrektor Centrum Handlowego Plaza Rzeszów.

Dwupoziomowe Centrum Handlowe Plaza Rzeszów to ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych. Głównymi najemcami są: Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichman, CCC, Wojas, Martes Sport, Sephora, Rossman oraz RTV Euro AGD. CH Plaza Rzeszów połączone jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, dzięki czemu jako jedyna galeria w mieście posiada w ramach swego kompleksu ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1400 miejsc parkingowych i zapewnia wygodny dostęp do swego obiektu zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w mieście, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.