Staples Advantage, dział Staples odpowiedzialny za transakcje typu business-to-business, ogłosił wprowadzenie nowej aplikacji mobilnej, która umożliwi klientom składanie zamówień na produkty z asortymentu firmy.

Nowa aplikacja została zaprojektowana zgodnie ze wskazówkami klientów tak, aby spełnić wymagania tych pozostających w ciągłym ruchu. Użytkownicy będą mogli wyszukiwać i zamawiać produkty z urządzeń mobilnych, sporządzać listy zakupów na podstawie najczęściej zamawianych pozycji, automatycznie uzupełniać zapasy,Staples nowe technologie oraz śledzić przesyłki. Aplikacja dostępna jest na systemy iOS i Android i umożliwia sprawdzenie dostępności produktu przed jego zamówieniem.

Staples nowe technologie
Aplikacja dostępna jest na systemy iOS i Android

 

Staples nowe technologie
Do zakupów wystarczy jedno kliknięcie
Staples nowe technologie
Programiści współpracowali z konsumentami

“Dzisiejsze środowisko biznesowe wymaga efektywności, która wykracza poza zwyczajne wybranie najkorzystniejszych usług i produktów. Znaczenie ma także sposób, w jaki te usługi i produkty mogą zostać zamówione” – powiedział Sadaf Kazmi, szef działu B2B w Staples Advantage. „Nowa aplikacja mobilna Staples Advantage ułatwi życie menedżerom oraz osobom odpowiedzialnym w firmach za zamówienia, ponieważ będą mogli szybko i skutecznie zamówić niezbędne produkty, a zaoszczędzony czas spożytkować w dowolny sposób” – dodał.

Aby stworzyć jak najprostszy system zamówień, twórcy aplikacji umożliwili użytkownikom logowanie za pomocą tego samego konta Staples Advantage, którego używają na urządzeniach stacjonarnych. Dzięki temu, użytkownik może skorzystać ze wszystkich funkcji konta także na urządzeniu mobilnym. Oferta, z której można skorzystać za pomocą aplikacji pokrywa się z tą dostępną w tradycyjnym serwisie firmy.

Staples to największy na świecie dostawca artykułów biurowych, i drugi największy detalista internetowy na świecie. Staples Advantage obsługuje klientów korporacyjnych, jednostki samorządu, agencje rządowe, placówki zdrowotne i edukacyjne.