16 listopada 2013 roku w Atrium Biała otwarto dwupoziomowy salon sieci Reserved. W ostatnim czasie w Atrium Biała nastąpiło także otwarcie salonu N.E.W.S. Cosmetics, Paris Optique oraz stoiska z mrożonymi jogurtami Redberry.

Dwupoziomowy sklep Reserved zajmuje ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni i jest jednym z największych w regionie. Na parterze zlokalizowano dział męski, na piętrze działy damski i dziecięcy. – W celu zapewnienia klientom komfortowych warunków w trakcie robienia zakupów, w salonie Reserved zostaną uruchomione winda i schody – poinformował zarząd Atrium Biała. W ofercie sklepu m.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki.

Reserved to polska marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostępne są w 10 europejskich krajach. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otworzony w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Obecnie działa około 340 salonów w Europie Środkowej i Wschodniej. Marka Reserved oferuje kilka niezależnych linii dedykowanych kobietom i mężczyznom w zależności od ich oczekiwań, stylu życia i podejścia do mody. Kolekcje dziecięce Reserved Kids są przeznaczone dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat.

W ostatnim czasie ofertę Atrium Biała wzbogacili również: N.E.W.S. Cosmetics, Paris Optique i Redberry.

Atrium Biała to centrum handlowo-usługowe położone 2,2 km od centrum Białegostoku. Na ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 96 sklepów oraz lokali usługowych, m.in.: hipermarket Real, market z elektroniką Media Markt oraz wielosalowe kino Helios. Dla klientów Atrium Biała przeznaczono blisko 970 miejsc parkingowych. Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.