Do BNP Paribas Real Estate dołączyła Małgorzata Gajuk i Marta Łęska

Do Działu Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej dołączyła Małgorzata Gajuk i Marta Łęska.

Małgorzata Gajuk pełni funkcję Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych i jest odpowiedzialna za doradztwo na rzecz klientów zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości komercyjne na terenie Europy Środkowo-Wschodniej oraz na rzecz klientów zainteresowanych sprzedażą takich nieruchomości. Doradza klientom z sektora powierzchni handlowych, biurowych oraz magazynowych. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate pracowała między innymi jako Development Manager w firmie Tesco Polska oraz Research & Concept Manager w firmie ING Real Estate. Dodatkowo jest członkinią European Research Group działającej przy Międzynarodowej Radzie Centrów Handlowych (ICSC) oraz aktywnie działa w Polskiej Radzie Centrów Handlowych.

Małgorzata jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła program studiów podyplomowych Real Estate Professional organizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych oraz Solvay Brussels School of Economics and Management. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie wycen nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Małgorzata posiada licencję pośrednika nr 19104.

Marta Łęska objęła stanowisko Młodszego Konsultanta w Dziale Rynków Kapitałowych. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate, pracowała między innymi w firmie doradczej DTZ, w której odpowiadała za wsparcie działań dla Klientów firmy zainteresowanych zbyciem lub kupnem nieruchomości komercyjnych.

Marta Łęska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończyła kierunki: International Business oraz Finanse i Księgowość. W trakcie studiów zdobyła półroczne stypendium na National Chengchi University na Tajwanie, gdzie uczestniczyła w kursach z programu International MBA.

Dział Rynków Kapitałowych w firmie BNP Paribas Real Estate świadczy usługi na rzecz firm lub osób prywatnych, które chcą kupić lub sprzedać nieruchomości komercyjne. Doradzamy również podmiotom, które są zainteresowane upłynnieniem środków zamrożonych w nieruchomościach, czy też firmom i osobom, które poszukują kapitału na realizację inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych – powiedział Del Chandler, Dyrektor Zarządzający Działem Rynków Kapitałowych w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate.Nasz Zespół składa się z wysokiej klasy profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie zdobyte w pracy zarówno dla instytucji finansowych, jaki i deweloperów oraz międzynarodowych firm konsultingowych. Posiadamy więc kompletną wiedzę na temat możliwości rynkowych i naszym klientom działającym lub planującym działać na rynkach nieruchomości w tej części Europy dostarczamy optymalnych rozwiązań – dodał Del Chandler.