Galeria Brwinów

W listopadzie br. do grona najemców Galerii Brwinów dołączył salon Soho Beauty o powierzchni 100 mkw. Jest to już drugi, po klubie fitness Soho Body Spirit, lokal usługowy tej marki w Galerii Brwinów.

Galeria Handlowa Brwinów działa od 19 maja 2012 roku. Galeria Brwinów jest położona na granicy trzech miast – Brwinowa, Podkowy Leśnej i Milanówka. W obiekcie znajduje się supermarket spożywczy Piotr i Paweł, drogeria Rossman oraz sklepy (Pepco, CCC i punkty gastronomiczne, a także pralnia, apteka oraz centrum fitness. Powierzchnia handlowa obiektu wynosi 10 tys. mkw.

Salon urody Soho Beauty działa w galerii od 20 listopada br. i oferuje zabiegi kosmetyczne, usługi fryzjerskie oraz masaż. Dodatkowo w salonie klienci mają możliwość zasięgnąć poradę dietetyka i logopedy. Do dyspozycji gości są dwa nowoczesne gabinety oraz wysokiej klasy solarium. Salon mieści się w lokalu nr 25. Na terenie Galerii Brwinów od kilku miesięcy działa już Soho Body Spirit – klub fitness, który nawiązuje do nowojorskiej dzielnicy Soho z lat 70.

Galeria Brwinów jest inwestycją spółki Włodarzewska SA. Inwestor oddał do użytku także dwa inne centra handlowe – na warszawskim Ursynowie i Tarchominie. Spółka zamierza zbudować kolejne kompleksy handlowe na terenie aglomeracji warszawskiej.