Lokal Sevi Kebab

Spółka American Trading Company, właściciel takich marek jak Sevi Kebab, Sevi Oriental, Kuchnia Marche, Express Kuchnia Marche, Bazylia, Lulu Cafe oraz Splendido obecnie posiada ponad 30 lokali. W planach spółki jest dalsza ekspansja na terenie kraju, kolejne otwarcia restauracji zarówno własnych jak i franczyzowych.

– 15 listopada 2013 roku uruchomiliśmy restaurację własną Sevi Oriental w Galerii Katowickiej w Katowicach. Wcześniej oddaliśmy do użytku także nowe punkty sprzedaży w Galerii Poznań City Center Sevi Oriental oraz w Galerii Malta Express Kuchnia Marche. Tak intensywnie prowadzona ekspansja wynika m.in. z odpowiedzi na potrzeby rynku oraz naszych gości – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Agnieszka Żółkiewicz, Project Manager American Trading Company.

– Aktualnie firma koncentruje się na rozwoju sieci lokali gastronomicznych Express Kuchnia Marche oferujących dania kuchni polskiej oraz różnych kuchni świata serwowanych w formie gorącego bufetu, w systemie sprzedaży żywności na wagę przy określonej cenie za 100 g jedzenia oraz lokali „Sevi Oriental” oferujących dania kuchni tureckiej i orientalnej. Nasze restauracje funkcjonują w zróżnicowanym otoczeniu rynkowym, posiadają dopasowaną do potrzeb klientów ofertę gastronomiczną, która cieszy się dużym uznaniem i popularnością – podkreśla Agnieszka Żółkiewicz.

Express Kuchnia Marché i Sevi Oriental postrzegane są jako koncepty nie tylko z niedrogim jedzeniem, ale z wysoką jakością oraz walorami smakowymi oferowanych dań.

– Pod koniec listopada otwieramy dwie restauracje franczyzowe Sevi Kebab ( ok. 50 mkw. powierzchni handlowej) i Express Kuchnia Marche ( ponad 80 mkw. powierzchni) w CH Bronowice w Krakowie, a z początkiem grudnia uruchamiamy lokal własny w C.H Bonarka – dodaje Agnieszka Żółkiewicz.

Placówki należące do American Trading Company sp. z o.o. znajdują się m.in. we Wrocławiu (w Pasażu Grunwaldzkim, Arkadach Wrocławskich, Magnolia Park i Galerii Dominikańskiej), w Poznaniu (Stary Browar), Rzeszowie (Millenium Hall), Płocku (Galeria Wisła), Szczecinie (Galeria Kaskada). Firma działa od ponad 20 lat, kiedy to uruchomiono pierwszy lokal -Restaurację Splendido.