Osoby zainteresowane najbliższą edycją Shopping Center Forum Winter Edition mogą już odwiedzić stronę internetową poświęconą temu wydarzeniu. Witryna znajduje się pod adresem scf2014winter.retailnet.pl.

Udział w zimowej edycji SCF 2014 to dla deweloperów szansa na przyspieszenie negocjacji w sprawie wynajmu powierzchni w centrach handlowych. SCF 2014 odbędzie się 6 lutego w warszawskim Hiltonie. Tego dnia w jednym miejscu będą wszyscy, którzy decydują o rozwoju rynku.

Nieformalnym otwarciem zimowej Shopping Center Forum będzie Welcome Mixer. Rozpoczynamy 5 lutego wieczorem, w warszawskim Hotelu Hilton. Gwarantujemy atrakcyjny wybór win i drinków, z którymi doskonale będą się komponowały przystawki i pierwsze rozmowy biznesowe.

Wśród wystawców są już m.in.: PA Nova, Inter Ikea Center Group Poland, elbfonds Development, TREI Real Estate, RE project development, Budner, MM Consulting, Plaza Centers. W sumie swoją ofertę pokaże najemcom około 30 deweloperów.

Kulminacyjnym punktem programu zimowego Shopping Center Forum będzie ogłoszenie wyników kolejnej edycji konkursu SCF 2014 Retailers’ Awards. Już po raz drugi wręczone zostaną 23 statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych.

W Forum weźmie udział około 250 przedstawicieli sieci handlowych i innych najemców centrów handlowych. Większość z nich to członkowie zarządów lub szefowie rozwoju, czyli osoby decyzyjne w sprawie wynajmu powierzchni handlowych.

Około 400 osób weźmie udział w After Party, które zakończy Shopping Center Forum 2013 Winter Edition. Odbędzie się ono w warszawskim Klubie Platinium. Udział w After Party będzie z jednej strony doskonałym zwieńczeniem całodziennych rozmów na Forum, z drugiej zaś okazją do dobrej karnawałowej zabawy.

Na nowej stronie targów znajdują się wszystkie niezbędne informacje związane z organizacją wydarzenia. Witryna posiada regularnie aktualizowany plan stoisk, pozwala także w łatwy sposób zamówić stoisko oraz karty wstępu. Już teraz na stronie znajduje się lista prezentowanych projektów handlowych oraz wystawców, którzy będą przedstawiać swoje centra handlowe podczas imprezy.