Galeria Twierdza wzbogaciła się o dwóch nowych najemców. Od 19 listopada mieszkańcy Kłodzka mogą już robić zakupy w sklepie znanej polskiej marki odzieżowej Diverse, natomiast na 1 grudnia zaplanowano otwarcie salonu z akcesoriami wyposażenia wnętrz Home&You. Są to pierwsze sklepy tych marek w Kłodzku.

Diverse to marka dla ludzi aktywnych. Kolekcja dla kobiet i mężczyzn obejmuje ubrania, obuwie oraz różnorodne akcesoria. Diverse w Galerii Twierdza Kłodzko zajmuje lokal o powierzchni ponad 100 mkw., który znajduje się pomiędzy salonami Wojas i Vision Express.

Home&You oferuje szeroki wybór akcesoriów i tkanin do dekoracji wnętrz. Salon najemcy w Galerii Twierdza Kłodzko otworzy się obok sklepu Cropp i zajmie powierzchnię ponad 230 mkw.

– Marki, które udało nam się pozyskać, świetnie wpisują się w koncept Galerii Twierdza Kłodzko. Bogata i zróżnicowana oferta Diverse doceniana jest przez trendsetterów i osoby podążające za modą, sądzę więc, że przypadnie do gustu mieszkańcom Kłodzka. Jestem przekonana, że również sklep Home&You będzie się cieszył dużą popularnością wśród naszych klientów ze względu na szeroką gamę oryginalnych, eleganckich, a czasem też zabawnych akcesoriów wyposażenia domu – mówi Elżbieta Żytyńska, dyrektor Galerii Twierdza Kłodzko.

Galeria Twierdza Kłodzko to jedyny kompleks handlowy w regionie, o łącznej powierzchni najmu 31 000 mkw.  Składa się on z galerii handlowej oraz parku handlowego. W galerii mieszczą się supermarket Carrefour, market budowlany Leroy Merlin, 75 sklepów znanych polskich i międzynarodowych marek oraz strefa gastronomiczna. W parku handlowym znajduje się kino 3D, dyskont spożywczy Biedronka oraz kilka większych sklepów różnych marek, m.in. salony meblowe oraz sklepy ze sprzętem gospodarstwa domowego i elektroniką. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z 1 200 miejsc parkingowych. Wśród renomowanych najemców Galerii Twierdza Kłodzko znajdują się m.in.: Camaïeu, CCC, Cropp, Deichmann, Douglas, Empik, House, Mohito, Marks & Spencer, Monnari, Orsay, Reserved, Rossmann czy Top Secret.