Sklep Saturn w Centrum Handlowym Europa Centralna

Meble do wyposażenia mieszkania i nowoczesne artykuły dekoracyjne – to wszystko można nabyć w sklepie AMT Studio, który został otwarty w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Salon o powierzchni ponad 650 mkw. zlokalizowany jest w parku handlowym, obok sklepu Saturn.

Firma AMT Studio istnieje na rynku od 2003 roku i wywodzi się z Katowic. Specjalizuje się w wyposażaniu wnętrz w meble i artykuły dekoracyjne, a w jej rozbudowanej ofercie znajdują się m.in. meble tapicerowane oraz komplety do sypialni, jadalni i gabinetu. Artykuły AMT Studio wykonane są z drewna litego, naturalnych oklein, czy tapicerek materiałowych oraz skórzanych.

– Posiadamy salony meblowe w kluczowych miastach Śląska – w Katowicach i Bielsku-Białej, a nasza polityka ekspansji w regionie zakłada rozwój w kolejnych aglomeracjach. Centrum Handlowe Europa Centralna ma wiele atutów i przede wszystkim spełnia nasze wymagania lokalizacyjne. Centrum położone jest w wyjątkowym miejscu – przy węźle łączącym autostradę A1 i A4 oraz drogę krajową 44, co znacznie zwiększa jego atrakcyjność. Dodatkowym atutem był wysoki prestiż lokalu, który przy obecnej ofercie firmy AMT Studio jest czynnikiem niezbędnym – mówi Michał Rozner, Marketing Manager AMT Studio. – Analizowaliśmy wiele możliwych rozwiązań i uważamy wybór Centrum Handlowego Europa Centralna za optymalny pod kątem prowadzonej przez nas działalności, profilu naszej firmy i oferowanych produktów.

– Dzięki nowemu najemcy, AMT Studio, klienci Europy Centralnej uzyskują możliwość zakupu mebli o wysokiej jakości wykonania i modnej estetyce, mają także dostęp do szerokiego asortymentu produktów i do indywidualnej aranżacji wnętrz. Salon poszerza wybór wnętrzarski w centrum – gościmy już u nas salon producentów Dobrodzień i Kalwaria – dodaje Robert Gietko, Leasing Director w spółce Helical Poland, która jest deweloperem Europy Centralnej.

Centrum Handlowe Europa Centralna o powierzchni 67 tys. metrów kwadratowych jest jednym z największych tego typu obiektów komercyjnych w Polsce. Koncept galerii, oferuje klientom możliwość zrobienia wszystkich niezbędnych zakupów od artykułów spożywczych, przez materiały do budowy domu, po ubrania. Klienci mogą zostawić swój samochód na dużym, liczącym 2,3 tys. miejsc parkingu. Wśród najemców są takie firmy jak: Saturn, Castorama, Tesco Extra, Jula, Ski Team, Sports Direct, Jysk, Smyk Megastore, RTV Euro AGD, New Yorker, Reserved, H&M, Cubus, Lindex, CCC, Bershka, Solar, Monnari, Clooud, Apart, Tui, Home and You, Super-Pharm, Deichmann, City Sport, Mohito, Promod i wiele innych.