Sklep 4F

30 listopada w Galerii Bronowice, przy ulicy Sosnowieckiej w Krakowie zostanie otwarty kolejny sklep 4F. To jest już 107 salon monobrandowy tej marki i szósty w tym mieście obok m.in. Galerii Krakowskiej, Kazimierz, Bonarka oraz M1. Nowy salon 4F o powierzchni 143 mkw. znajduje się na 1 poziomie galerii. Tym samym firma kontynuuje politykę intensywnego rozwoju przewidzianą na kolejne lata.

4F to odzież sportowa – zarówno fitnessowea, trekkingowea, rowerowa jak i narciarska. Asortyment uzupełnia kolekcja ubrań casualowych. W weekend otwarciowy 30.11-.01.12.2013 każdy klient będzie mógł skorzystać z rabatu -20 proc. na cały asortyment.

4F to czołowa polska marka sportowa, produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Kolekcje powstają w oparciu o aktualne trendy mody, we współpracy ze sportowcami, którzy regularnie konsultują i testują powstające produkty.. Firma regularnie poszerza sieć punktów sprzedaży, opierając się zarówno na sklepach własnych, jak i punktach franczyzowych.

4F to marka należąca do firmy OTCF. W jej portfolio znajdują się również takie brandy jak FOB, Outhorn, Tutto Bene oraz Wild Nature.

Warto zaznaczyć, iż marka 4F po raz kolejny w roku 2014 ubierze Polską Reprezentację Olimpijską na Igrzyska Olimpijskie w Soczi oraz odbywające się tam Igrzyska Paraolimpijskie. Współpracuje także z najlepszymi sportowcami poprzez związki sportowe: Polski Związek Narciarski, Polski Związek Biathlonu i Polski Związek Lekkiej Atletyki.

OTCF otwiera sklepy własne i franczyzowe. Sklepy własne zajmują średnio 150 mkw. powierzchni. Sklepy franczyzowe mierzą średnio 100 mkw., a stoiska franczyzowe mają 50 mkw. powierzchni. Produkty firmy można kupić także za pośrednictwem sklepu internetowego.