Restauracja North Fish

– W 2013 roku otworzyliśmy dwie nowe restauracje North Fish w centrach handlowych. Jeden punkt ruszył w CH Riviera w Gdyni, a drugi w Poznań City Center. Do końca roku planujemy uruchomić jeszcze jeden punkt sieci w Krakowie – powiedziała portalowi Retailnet Magdalena Szczukiewicz, Manager ds. Komunikacji Marketingowej North Food SA.

– Do tej pory nasze restauracje North Fish pojawiały się jedynie w centrach handlowych. Jednak już na początku 2014 roku otwieramy pierwszą restaurację poza galerią, na prestiżowej ulicy Nowy Świat w Warszawie. Jeśli format się sprawdzi zaplanowane są kolejne otwarcia w podobnym stylu – powiedziała portalowi Retailnet Magdalena Szczukiewicz, Manager ds. Komunikacji Marketingowej North Food SA.

– Na rok 2014 mamy zaplanowane liczne otwarcia. Większość nowych restauracji zostanie otworzona w galeriach handlowych – dodała Magdalena Szczukiewicz.

Obecnie w ramach sieci North Fish działa 35 restauracji. Firma North Food otwiera lokale o powierzchni od 50 mkw. do 70 mkw.

North Food Polska SA zajmuje się prowadzeniem sieci restauracji. Firma powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Spółka jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek i Echo Investment.

North Food zarządza lokalami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w dwóch formatach: North Fish i Yummie. W 2012 roku spółka zamknęła restauracje Wokman.