Ostatniego dnia listopada br. Kraków wzbogaci się o nowy market z elektroniką użytkową sieci Saturn. Sklep zlokalizowany w Galerii Bronowice będzie drugim w Krakowie i dwudziestym w Polsce. Salon zajmie ok. 3500 mkw. powierzchni.

– Nowy Saturn usytuowany będzie w Galerii Bronowice – jedynym dużym centrum handlowym w północno-zachodniej części Krakowa, gdzie krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne regionu. Wygodny dojazd będą mieli zwłaszcza mieszkańcy Olkusza, Chrzanowa oraz innych miejscowości w okolicach Krakowa – mówi Arkadiusz Brandt, dyrektor marketu. – Dla odwiedzających przygotowanych jest 2800 bezpłatnych miejsc parkingowych.

W sklepie, poza ofertą światowych producentów,  pojawią się również cieszące się coraz większą popularnością produkty marek własnych: ok., Koenic, Peaq oraz Isy, stwarzające klientom możliwość wyboru tańszych rozwiązań. Asortyment uzupełni bogata oferta akcesoriów i usług dodatkowych, jak np. wywoływanie zdjęć, dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta, przedłużona i rozszerzona gwarancja na większość produktów, obsługa serwisowa i kredytowa.

Saturn to sieć sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie Saturn dysponuje ponad 230 marketami w 12 krajach, z czego w Polsce funkcjonuje 19 oraz pierwszy sklep z technologiami mobilnymi Saturn Connect.