Silesia City Center

Po ponad rocznej nieobecności w Silesia City Center otwarto ponownie salon Patrizia Pepe. Nowy butik ma powierzchnię aż 100 mkw. i jest większy od poprzedniego. W salonie Patrizia Pepe znajdują się ubrania dla kobiet.

Marka została założona we Florencji w 1993 roku. Patrizia Pepe to globalna marka. Jej ubrania sprzedawane są w sieci butików oraz sklepów, a także w salonach multibranowych, m.in. w londyńskim Harrodsie. Ubrania Patrizii Pepe dostępne są min. w Portugalii, Hiszpanii, Austrii,, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na Tajwanie. Na całym świecie pod własną marką Patrizia Pepe posiada ponad 100 salonów.

Silesia City Center znajduje się w Katowicach. Na powierzchni 86 tys. mkw. oferuje ponad 300 sklepów i punktów usługowo-handlowych, w tym największą na Śląsku strefę food-court z ponad 30 restauracjami i kawiarniami, a także bogatą strefę rozrywki z kinem i fitness clubem. W 2012 roku Silesia City Center odwiedziło ponad 15 milionów klientów. Wśród najemców Silesii znajdują się dziś: Tommy Hilfiger, Burberry, Weekend by Max Mara, Van Graaf, Zara, La Mania, Pinko, Pennyblack i Marc O’Polo.