Grupa Gastromall podpisała umowę najmu powierzchni pod restaurację Olimp oraz lodziarnię Lovit w budowanym Centrum Handlowym Serenada w Krakowie. Otwarcie nowego obiektu handlowego planowane jest na 2015 rok

Powierzchnia własna przyszłej restauracji to 90 mkw., miejsca dla gości znajdą się na wspólnym food courcie. Na terenie Serenady powstanie także firmowa lodziarnia z lodami produkowanymi przez grupę pod brandem Lovit. Obejmie powierzchnię 45 mkw. i będzie to lokal własny ze stolikami oraz bogatą ofertą smakową lodów, deserów, gofrów, mrożonych jogurtów oraz doskonałej włoskiej kawy.

Restauracje Olimp to obecnie największa w Polsce i najszybciej rozwijająca się sieć serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży na wagę w stałej cenie za 100 g jedzenia. W chwili obecnej Grupa Gastromall posiada 17 punktów gastronomicznych pod marką Olimp w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. Marka Lovit należąca do grupy Gastromall oferuje lody w ponad 35 smakach. Sezonowo do oferty wprowadzane są smaki eksperymentalne oraz krótkie, limitowane serie smakowe.

Grupa nieustająco poszukuje franczyzobiorców na terenie całego kraju. Kolejne umowy z zarządcami centrów handlowych i biurowych są w ostatnich fazach negocjacji.