Do puli najemców Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie dołączyły 2 sklepy odzieżowe – Sinsay i Depare

Sklep Sinsay o powierzchni 334 mkw. zlokalizowany jest pomiędzy lokalami Pretty Girl i Pawo. Marka należy do firmy LPP SA, lidera wśród polskich firm odzieżowych, właściciela takich marek, jak: Reserved, Mohito, Cropp Town i House. Sinsay to najnowszy brand w portfelu spółki. Swoją ofertę kieruje do nastolatek.

Sklep Depare to nowa kobieca marka, stworzona przez firmę Ravel. W Centrum Handlowym Czyżyny sklep zajmuje powierzchnię 78 mkw. i znajduje się pomiędzy lokalami Greenpoint i Atlantic. Markę tworzy młody zespół projektantów, których celem jest projektowanie wyszukanych kolekcji odzieży i akcesoriów dla kobiet, zgodnych z aktualnymi trendami mody.

– Bardzo się cieszymy, że kolejne młode, ale już bardzo popularne marki odzieżowe dołączyły do listy najemców CH Czyżyny. Staramy się poszerzać ofertę tak, by nasi klienci zawsze mieli duży wybór popularnych i lubianych marek, oferujących przede wszystkim ubrania dobrej jakości o modnym, nowoczesnym wzornictwie – mówi Agata Ślęczka, dyrektor Centrum Handlowego Czyżyny.

Centrum Handlowe Czyżyny w Krakowie zostało otwarte w 2002 roku i jest jednopoziomową galerią handlową z parkingiem dla 860 samochodów. Całkowita powierzchnia najmu wynosi 32 tys. mkw. Zarządcą CH Czyżyny  jest firma Apsys, a właścicielem  – Bainbridge Poland Kraków sp. z o.o. należąca do funduszu Atrium.