W sobotę 30 listopada w gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park nastąpiło otwarcie salonu marki Carry. Nowy najemca zajmie lokal o powierzchni 375 mkw. To pierwszy sklep tej marki w Gorzowie Wielkopolskim. Carry oferuje modę codzienną i weekendową dla kobiet i mężczyzn

– Carry to kolejna znana i lubiana przez Polaków marka modowa dostępna w ofercie Centrum Handlowego NoVa Park. Cieszymy się, że możemy zapewnić mieszkańcom Gorzowa i okolic dostęp do salonów nieobecnych dotąd na rynku lokalnym. Mamy nadzieję, że propozycje modowe Carry spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów – mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Salon Carry o powierzchni 375 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze w sąsiedztwie Media Expert.

NoVa Park to centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego otwarcie nastąpiło w kwietniu 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak: H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super-Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.Kruk, Mohito, Bershka, Ryłko czy 4F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.