Galeria Tęcza w Kaliszu wzbogaciła swoją ofertę gastronomiczną o restauracje Sześć Kucharek oraz Bruschetta. Klienci centrum handlowego mogą odwiedzać nowe lokale już od 30 listopada 2013 roku. Obie restauracje znajdują się w strefie food court

Restauracja Sześć Kucharek to miejsce dla osób, które cenią sobie tradycyjne polskie dania. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, ze świeżych produktów, według domowych przepisów. Bruschetta zaś oferuje dania kuchni włoskiej. Nowe lokale zajmują odpowiednio 122,5 mkw. oraz 49 mkw.

– Strefa food court jest bardzo ważnym elementem każdego centrum handlowego. Osoby, które planują spędzić w galerii więcej czasu, często szukają miejsca, gdzie mogą coś zjeść i odpocząć w przerwie między zakupami. Chętnie też umawiamy się z przyjaciółmi na kawę. Odpowiedni dobór najemców w strefie gastronomicznej jest więc jednym z czynników sukcesu centrum handlowego – mówi Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group, firmy zarządzającej Galerią Tęcza.

– Dzięki nowym restauracjom zapewniamy klientom Galerii Tęcza jeszcze więcej możliwości wyboru. Jestem przekonany, że będą się one cieszyły dużą popularnością, tak jak w Galerii Twierdza Kłodzko, gdzie Sześć Kucharek oraz Bruschetta z powodzeniem działają już prawie pół roku – dodaje Michał Masztakowski.

Galeria Tęcza została otwarta w październiku 2011 roku i jest pierwszym centrum handlowym w Kaliszu. Na łącznej powierzchni najmu wynoszącej 16,1 tys. mkw. odwiedzający znajdą supermarket PSS Społem oraz około 80 sklepów z renomowanymi polskimi i zagranicznymi markami. Galeria oferuje też ciekawe możliwości rozrywki dla całej rodziny, w tym pięciosalowe kino Cinema 3D oraz fitness club Condizione, a także liczne restauracje i kawiarnie. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 250 miejsc parkingowych.

Od lutego 2012 roku Galeria Tęcza należy do portfela King’s Street Retail, platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe. Za zarządzanie centrum odpowiada Master Management Group, wiodąca polska firma zarządzająca i inwestująca w nieruchomości handlowe.