Kolekcja KiK
Kolekcja KiK

Firma KiK realizuje strategię biznesową i otwiera sklepy w kolejnych miastach Polski. Z końcem listopada 2013 roku otwarto w Brzegu już drugi sklep tej sieci.

Nowy KiK oferuje urozmaicony asortyment produktów obejmujący odzież damską, męską i dziecięcą, jak również dodatki, biżuterię oraz zabawki i tekstylia domowe.

Salon jest zlokalizowany obok Galerii Brzeg. Wystrój sklepu według nowych standardów aranżacyjnych oraz przejrzysta ekspozycja asortymentu tworzą przyjazną atmosferę, która wpływa na jeszcze lepszy komfort zakupów.

Nowo otwarty KiK to już 28 sklep tej sieci na terenie Polski. Mieści się na powierzchni 370 mkw. Wśród asortymentu znajdziemy ubrania bardzo dobrej jakości, dodatki, biżuterię i kosmetyki oraz oryginalne artykuły dekoracyjne i tekstylia codziennego użytku.

Marka KiK cieszy się w Europie coraz większą popularnością. Sieć posiada ponad 3,2 tys. sklepów w 9 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji, na Węgrzech, w Słowacji, Polsce i od listopada tego roku, w Holandii.

Na terenie Polski sieć rozwija się równie dynamicznie, otwierając co miesiąc kolejne sklepy. W 2013 roku przybyło ich kilkadziesiąt, co pozwala sytuować się firmie KiK wśród najbardziej rozpoznawalnych marek dyskontowych.