Pepco
Pepco

Do końca 2013 roku firma Pepco planuje otworzyć łącznie 4 sklepy na terenie centrów handlowych w Czechach i na Słowacji. Na Słowacji sklep sieci znajdzie się m.in. w CH City Park w Levice. Kolejny zostanie otwarty w parku handlowym sieci Stop.Shop. w Dubnica nad Váhom. W Czechach salon najemcy znajdzie się w centrum handlowym Centro Zlin

W Polsce ekspansja sieci Pepco obejmuje zarówno centra handlowe, jak i mniejsze obiekty oraz lokalizacje uliczne. Jak ustaliła redakcja Retailnet, kolejne sklepy u naszych zagranicznych sąsiadów będą otwierane w przyszłości w galeriach handlowych.

– Firma uznała, że centra handlowe w Czechach i na Słowacji są najlepszą lokalizacją dla sklepów Pepco i to w tego typu obiektach będą pojawiać się kolejne salony firmy. Do tej pory na Słowacji otworzyliśmy 20 sklepów, a w Czechach – 5. W Polsce obecnie działają 472 sklepy sieci w różnych lokalizacjach – usłyszeliśmy w rozmowie z przedstawicielami firmy Pepco.

Pierwsze sklepy Pepco w Czechach ruszyły w połowie listopada. W tym samym miesiącu firma otworzyła w Europie Środkowej 22 nowe sklepy, z czego 4 znalazły się na Słowacji, a 5 – w Czechach.

Firma Pepco Poland sp. z o.o. planuje zakończyć 2013 rok z liczbą ponad 500 sklepów w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pepco to popularna sieć sklepów dyskontowych oferujących odzież i dodatki modowe dla dorosłych oraz dzieci, zabawki i artykuły wyposażenia wnętrz w bardzo przystępnych cenach. Salony sieci w każdym z ww. państw mierzą od 250 do 350 mkw.