Galeria Bronowice

Immochan już po raz czwarty będzie wystawcą podczas Shopping Center Forum. Inwestor potwierdził swój udział w zimowej edycji Forum, które odbędzie się 6 lutego w warszawskim Hiltonie

– Po sukcesie otwartej 30 listopada krakowskiej Galerii Bronowice Immochan nie zwalnia tempa. Lutowa edycja Shopping Center Forum 2014 będzie okazją do intensywnych rozmów na temat rozbudowy centrum handlowego Auchan Piaseczno, graniczącego z południowymi, zamożnymi dzielnicami Warszawy i – tym samym – komercjalizacji przyszłej Galerii Piaseczno. To obecnie kluczowa inwestycja Immochan, której budowa mogłaby ruszyć na przełomie 2014 i 2015 roku – mówią w rozmowie z Retailnet przedstawiciele firmy Immochan.

Najnowsze otwarte centrum handlowe firmy – Galeria Bronowice – dzięki przebudowie układu komunikacyjnego ma wygodne połączenie z centrum miasta, portem lotniczym w Balicach, autostradą A4 oraz okolicznymi miejscowościami. Wjazdy na parking są na każdej ścianie budynku, a do dyspozycji przyjeżdżających oddanych zostało 2,8 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych na 3 kondygnacjach. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji. Nowe krakowskie centrum handlowe ma powierzchnię 60 tys. mkw.

Działające CH Auchan Piaseczno z ofertą handlową na powierzchni 44 300 mkw. przyciąga rocznie ok. 10 mln kupujących. Galeria Piaseczno będzie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym z ofertą dla całej rodziny. Powierzchnia handlowa nowego, kluczowego obiektu Immochan – dewelopera, komercjalizatora i zarządcy Galerii Piaseczno – wyniesie 83 tys. mkw. i na trzech kondygnacjach pomieści aż 220 sklepów.

Więcej informacji na temat zimowej edycji Shopping Center Forum 2014 znajduje się na stronie internetowej scf2014winter.retailnet.pl.