Spółka H&M przedłużyła umowę najmu lokalu w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie. Najemca zajmuje powierzchnię około 1,2 tys. mkw. H&M to jedna z najbardziej znanych i najszybciej rozwijających się firm odzieżowych na świecie

W ostatnich tygodniach właściciel Galerii Nowy Świat, firma Womak, podpisał również kilka nowych umów z najemcami świadczącymi usługi dla klientów centrum, których całkowita powierzchnia najmu to około 656 mkw. Są to między innymi: zakłady bukmacherskie Fortuna, Lotto, Hardy Multiserwis, Jogurteria, Soki na zdrowie, Młodzieżowy Dom Kultury Nowy Świat oraz NC+ .

Galeria Nowy Świat to centrum handlowe działające od 26 listopada 2009 roku. Obiekt jest zlokalizowany przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie. Całkowita powierzchnia centrum to 24 tys. mkw. Na czterech kondygnacjach mieści się ponad 100 lokali handlowych – m.in.: H&M, C&A, New Yorker, Rossmann, Deichmann, Delta Sport, Kappahl, Tatuum, Gerry Weber, Sony Centre, Douglas, KiK, Electro World.

Sklep H&M
Sklep H&M

Inwestorem Galerii Nowy Świat jest firma Womak Alfa sp. z o.o. CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za rekomercjalizację Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.