Yes Prestige w CH Galaxy

W Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie został otwarty salon Yes Prestige. W sklepie znaleźć można najbardziej pożądane produkty oferowane przez tę markę jubilerską. W butiku zlokalizowanym na poziomie 0 w pobliżu Atrium dostępna jest biżuteria autorstwa znanych projektantów oraz biżuteria mistrzów złotnictwa. Sklep znajduje się w sąsiedztwie marek: Pierre Cardin, Apart, Kazar i Ochnik

Jest to jedyny salon sieci Yes Prestige nie tylko w Szczecinie, ale także w tej części Polski. Obecnie działają w naszym kraju tylko trzy sklepy pod logo Yes Prestige – w warszawskiej Galerii Mokotów, Domu Mody Klif w Warszawie oraz w CH Galaxy w Szczecinie. W salonach tych znajduje się najbardziej wyselekcjonowana biżuteria złota i srebrna z kamieniami szlachetnymi.

Łącznie działa 108 salonów jubilerskich sieci Yes, w tym także trzy sklepy Yes Prestige. Salony Yes znajdują się w centrach handlowych zarówno dużych, jak i średnich miast. Klienci mogą także nabyć produkty marki za pośrednictwem sklepu internetowego.

CH Galaxy znajduje się w Szczecinie. Spółka Echo Investment, właściciel centrum handlowego, planuje powiększyć powierzchnię obiektu o 30 proc., dobudowując trzy kondygnacje na placu po byłym hotelu Neptun przy ulicy Matejki.

Po rozbudowie Galaxy zyska 60 dodatkowych sklepów i ma oferować łącznie 62 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ma tam funkcjonować w sumie 200 sklepów. Klienci zmotoryzowani zyskają dodatkowo 540 miejsc postojowych – parking będzie liczył 1,8 tys. miejsc.