Manufaktura

Oferta handlowa łódzkiej Manufaktury wzbogaciła się o cztery nowe marki. Grono najemców uzupełnił sklep z zegarkami szwajcarskimi Swatch, salony Marilyn i Du Pareil Au Même oraz punkt fryzjerski Haircoif. Łączna powierzchnia nowych sklepów to ponad 280 mkw. Ponadto do końca grudnia można odwiedzać czasowo funkcjonujące butiki znanych projektantów – Łukasza Jemioła i Joanny Kędziorek. Znajdujący się w Manufakturze sklep Levi’s zaprezentował ostatnio nową, odświeżoną stylistykę

– Dokładamy wszelkich starań, aby oferta Manufaktury odpowiadała zmieniającym się trendom i potrzebom klientów. W listopadzie do grona najemców dołączyły prestiżowe marki, które oferują najwyższą jakość oraz standard usług i doskonale uzupełniają dotychczasową ofertę handlową. Są także cenione przez klientów – powiedział Sławomir Murawski, dyrektor Manufaktury.

Francuska marka Du Pareil Au Même oferuje odzież dla niemowląt i dzieci. Posiada ponad 600 sklepów w 30 krajach na całym świecie. Od niedawna obecna jest także w Polsce. Salon firmowy w Manufakturze, gdzie znajdą się kolorowe i wygodne ubranka dla najmłodszych, zajął lokal o powierzchni niemal 100 mkw. Ofertę Manufaktury uzupełnił Marilyn – polska firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji wyrobów pończoszniczych. Nowy sklep marki zajmie powierzchnię niemal 60 mkw.

Od listopada otwarty jest salon Swatch, który oferuje zegarki i biżuterię Swatch.

Do grona najemców dołączył także renomowany salon fryzjerski Haircoif. Sieć posiada ponad 150 profesjonalnych salonów na całym świecie. Dwa razy w roku firma opracowuje lookbooki najmodniejszych fryzur. Strzyżenia i koloryzacje wykonywane są technikami opracowanymi we Francji, a aranżację lokali przygotowują paryscy architekci.

W listopadzie odbyło się również ponowne otwarcie salonu Levi’s. Sklep powrócił z nowym, odświeżonym wystrojem. Salon działa w dotychczasowym lokalu o powierzchni 133 mkw. Manufaktura współpracuje także z uznanymi polskimi projektantami. W Manufakturze obecne są pop-up stores Łukasza Jemioła z kolekcją BASIC oraz Joanny Kędziorek z kolekcją jesień/zima 2013/14. Butiki będą obecne w Manufakturze do końca grudnia.

Manufaktura to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni najmu wynoszącej 125 tys. mkw. Znajduje się tu ponad 300 lokali, w tym prawie 200 butików, niemal 50 restauracji, kawiarni, pubów i 58 lokali typu Medium Size. Atrakcje kulturalne i rozrywkowe zapewniają m.in. Muzeum Fabryki, Teatr Mały, „Experymentarium”, klub fitness, dyskoteka, ścianka wspinaczkowa, kręgielnia, nowoczesne kino oraz wewnętrzny plac zabaw. Właścicielem Manufaktury jest Union Investment.