Sevi Kebab
Sevi Kebab

Firma American Trading Company uruchomiła kolejny lokal pod marką Sevi Oriental w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie

W połowie grudnia działalność w Krakowie rozpoczęła kolejna restauracja pod marką Sevi Oriental, należąca do sieci American Trading Company.

Najnowszy punkt to lokal własny działający w centrum handlowym Bonarka w Krakowie, położonej w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Nowy lokal jest dwunastą placówką sieci uruchomioną w 2013 roku. Właściciel sieci zapowiada, że negocjuje kolejne umowy najmu na terenie całego kraju. Spółka zaprasza do współpracy partnerów biznesowych chętnych do prowadzenia restauracji także dla swoich innych marek – Express Kuchnia Marche i Sevi Kebab.

American Trading Company to właściciel jednej z najszybciej rozwijających się w Polsce sieci z jedzeniem na wagę oraz lokali oferujących kuchnie turecką i azjatycką. Firma rozwija swoje koncepty od przeszło 20 lat, a obecnie w ramach sieci działa 36 restauracji.

Restauracje Express Kuchnia Marche oferują dania kuchni polskiej oraz różnych kuchni świata serwowanych w formie gorącego bufetu w sprawdzonym systemie na wagę przy określonej cenie za 100 gram. Lokale Sevi Kebab oferują szeroką gamę dań kuchni tureckiej oraz azjatyckiej.

Marka Express Kuchnia Marche oraz Sevi Kebab obecna jest w większości dużych miast w galeriach handlowych – m.in. we Wrocławiu w galerii Dominikańskiej, Grunwaldzkiej, CH Magnolia w Poznaniu w Starym Browarze, w Okrąglaku, jak również w Malcie i City Center w Lubinie oraz Nowym Sączu, Szczecinie i Katowicach.