Galeria Renova

W grudniu 2013 roku Rossmann uruchomił swój powiększony salon w warszawskiej Galerii Renova. Obecna powierzchnia sklepu wynosi ponad 560 mkw. i jest dwukrotnie większa od dotychczas zajmowanej przez drogerię w Galerii

Nowa drogeria Rossmanna zlokalizowana jest na pierwszym piętrze Galerii.  W asortymentcie znajduje się ponad 16 tys. produktów zarówno znanych i renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. Oprócz tego – bogata oferta produktów marek własnych dostępnych wyłącznie w drogeriach Rossmann.

Sklepy Rossmanna odwiedza codziennie ponad 600 tys. klientów. W rankingu opracowanym przez OC&C Strategy Consultants w 2013 roku Rossmann zajął drugie, po firmie Apart, miejsce wśród najlepiej ocenianych przez klientów sieci detalicznych w Polsce. W listopadzie 2013 roku została otwarta 800. drogeria – obecnie jest ich 835, a do połowy grudnia codziennie był otwierany jeden sklep. W 2014 roku Rossmann także planuje otworzyć 150 sklepów. Na styczeń 2015 planowane jest otwarcie sklepu nr 1000.

W Galerii Renova działają obecnie m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5.10.15, Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi Pure. Klienci Galerii Renova mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, trzech banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej (m.in. kawiarnia Coffeeplace, Noodle w pudle, BurgerMama).

Galeria Renova jest kameralnym, dwupoziomowym centrum handlowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Rembielińskiej 20 w centrum warszawskiego Targówka. Obiekt należy do Grupy NAP Invest.