Jan Mroczka, prezes Rank Progress SA

– Rok 2013 był dla nas bardzo pracowity. W ciągu kilku miesięcy oddaliśmy do użytku dwa obiekty: Pasaż Wiślany w Grudziądzu i Regionalne Centrum Handlowe Brama Pomorza w Lipienicach k. Chojnic (otwarcie 15 listopada 2013 roku) – podsumowuje w rozmowie z Retailnet mijający rok Jan Mroczka, prezes zarządu Rank Progress SA

– Jednocześnie zaczęliśmy budowę dwóch kolejnych inwestycji: Pogodnego Centrum w Oleśnicy oraz Galerii Piła. Obydwie zostaną otwarte w przyszłym roku. Cały czas pracujemy również nad rozpoczęciem budowy pasażu handlowego w Miejscu Piastowym k. Krosna, a także skupiamy się na realizacji inwestycji w Mielcu. W naszych planach są też kolejne obiekty: w Kielcach, Olsztynie, Kołobrzegu czy Wejherowie.

– Ten rok, podobnie jak ubiegły, to ciągły wzrost i rozwój firmy. Nasze projekty są atrakcyjne zarówno dla naszych partnerów biznesowych, jak i klientów, oraz odnoszą sukces komercyjny. Dwanaście ostatnich miesięcy po raz kolejny potwierdza, że przyjęta przez spółkę strategia biznesowa przynosi efekty. Życzmy sobie i całej branży, aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować przyjęte założenia, a cały 2014 rok był pełen inspiracji do podejmowania dalszych działań – podsumowuje Jan Mroczka.