Fitness24Seven
Fitness24Seven

Fitness24Seven

17 stycznia 2015 r. sieć Fitness24Seven otworzy swój pierwszy polski klub. Firma na potrzeby otwarcia klubu wynajęła lokal o powierzchni na blisko 1000 mkw. w jednym z poznańskich centrów handlowych. Jak ustaliła redakcja Retailnet sieć planuje dalszy rozwój w naszym kraju.

Fitness24Seven jest najszybciej rozwijającą się szwedzką siecią klubów fitness. W ciągu 10 lat stała się jedną z największych firm działających na szwedzkim rynku fitness. Obecnie posiada ponad 130 siłowni na terenie Szwecji, Norwegii i Finlandii. Do końca 2015 roku planuje powiększyć swoją sieć do 200 klubów.

Firmie Fitness24Seven przyświeca idea, iż dobrej jakości trening nie powinien być drogi dla klientów, dlatego sieć proponuje karnety w bardzo przystępnych cenach. Ponadto osoby, korzystają z siłowni mogą ćwiczyć w dowolnych godzinach, ponieważ klub będzie otwarty całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok. Ponadto dla pań, które krępują ćwiczenia w męskim towarzystwie, wydzielona będzie specjalna strefa tylko dla kobiet, z pełnym wyposażeniem treningowym.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie pierwszego naszego klubu właśnie w Poznaniu, ponieważ według nas nowa, wysokiej jakości a zarazem korzystna cenowo siłownia idealnie pasuje do tego miejsca” – mówi Oliver Bordowski, Business Development Fitness24Seven.

– Wchodzimy na polski rynek, ponieważ Polacy coraz bardziej dbają o zdrowie i kondycję fizyczną, przez co popyt na te usługi stale rośnie. W ciągu najbliższych miesięcy otworzymy następne nasze siłownie w Polsce – dodaje.

Jak ustaliła redakcja Retailnet kolejne otwarcie siłowni sieci Fitness24Seven będzie miało miejsce w Łodzi.

Sieć planuje zapewnić w Polsce wiele udogodnień dla klientów. Brak umowy wiążącej czasowo i tylko dwa miesiące okresu wypowiedzenia są przyznawane wszystkim członkom. Ponieważ kluby są czynne całą dobę, firma korzysta z systemu przejść bramkowych, działających na karty magnetyczne. Karty są spersonalizowane z zapisanym odciskiem palca, dzięki czemu jest większa gwarancja bezpieczeństwa. Wszystkie karty Fitness24Seven umożliwiają wstęp do każdego z klubu sieci przez całą dobę.