Galeria Echo
Galeria Echo

17 stycznia br. w Galerii Echo w Kielcach otwarty zostanie nowy salon odzieżowy Diverse. Lokal o powierzchni blisko 250 mkw. znajdzie się na poziomie 1.

Salon Diverse w Galerii Echo nie tylko zmienił lokalizację, ale jest też większy i bardziej przestronny. Marka Diverse oferuje odzież w stylu miejskim i sportowym zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Kolekcja Diverse dostępna w sklepie online oraz w ponad 250 salonach stacjonarnych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

– Otwarcie nowego salonu Diverse to kolejny etap zapowiadanych zmian w Galerii Echo. Przypomnę tylko, że trwają przygotowania do otwarcia marketu szwedzkiej sieci Jula. To duża operacja logistyczna, która obejmuje również zmianę lokalizacji kilku sklepów z poziomu 0. Przeprowadzkę mają już za sobą sklepy Deni Cler i Hexeline. Wkrótce zakończymy relokację Monnari, Sephora, Home & You, Solar, Time Trend i Inglot – mówi dla Retailnet Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo w Kielcach.

– Zmieni się również układ komunikacyjny, wejście do galerii od strony ulicy Świętokrzyskiej będzie zlokalizowane bliżej kas Tesco Extra. Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem, a efekt z pewnością docenią nasi klienci – dodaje Grzegorz Czekaj.

Market Jula w Galerii Echo zajmie powierzchnię ponad 3 tys. mkw. i będzie zlokalizowany na poziomie 0, w rejonie wejścia od ul. Świętokrzyskiej. Przygotowania do adaptacji pomieszczeń już się rozpoczęły, a otwarcie sklepu zaplanowano na I kw. 2015 roku.

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem liczby sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem.

Oprócz blisko 300 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness i wielosalowe kino Helios. Na najmłodszych czeka bawialnia o powierzchni 300 mkw. Wizytówką obiektu jest również wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.