Oświetlenie firmy Philips
Oświetlenie firmy Philips

Nowy system Pacific LED Green Parking firmy Philips Lighting całkowicie zmienia sposób myślenia o systemach oświetleniowych podziemnych parkingów w centrach handlowych. Optymalizuje on potrzeby zarówno klienta, jak i zarządcy.

Samochód wjeżdża do podziemnego garażu. Światło strefowe, wyprzedzając ruch pojazdu, zapala się tylko na jego drodze i oświetlając jedynie najbliższe otoczenie. Gdy kierowca wysiada z auta, inteligentne światło Pacific LED Green Parking podąża wraz z nim. Nieużytkowane strefy parkingowe pozostają nieoświetlone. W taki właśnie sposób działa nowa technologia firmy Philips. System działa w oparciu o czujniki wykrywania obecności. Bazuje na najnowszej technologii i optyce LED.

To innowacyjne rozwiązanie przekłada się bezpośrednio na wydatki związane z utrzymaniem systemu oświetleniowego parkingów podziemnych. Wykorzystanie standardowych rozwiązań generuje bardzo wysokie koszty.

Inteligentnie i energooszczędnie

Inwestycja w Pacific LED Green Parking pozwala zaoszczędzić nawet 70 proc. łącznych kosztów operacyjnych utrzymania parkingu, a zwraca się już po 3 latach. Jak w przypadku każdej technologii, firma Philips zadbała o to, by system był trwały i sprawny w użytkowaniu na długi czas. Jest on również łatwy w montażu, a ponieważ obsługuje się go bezprzewodowo – nie wymaga montowania dodatkowej instalacji. Czujka kontroli w Pacific LED działa na samoistnym zródle zasilania, którego żywotność wynosi 10 lat.

Dzięki nowemu rozwiązaniu firmy Philips Lighting korzystanie z systemów oświetleniowych pracujących nieprzerwanie 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu przestaje się zarządcy opłacać.

Oświetlenie firmy Philips
Oświetlenie firmy Philips