Sklep Toys”R”Us

Firma Toys„R”Us planuje dalszy rozwój sieci swoich sklepów w naszym kraju. Spółka wciąż zainteresowana jest lokalizacjami w najlepszych centrach handlowych. W najbliższym czasie zostanie otwarty nowy sklep marki w Łodzi.

Toys”R”Us Poland sp. z o.o. podpisała umowę z galerią Pasaż Łódzki dotyczącą otwarcia nowego salonu sieci. Na powierzchni 1575 mkw., najemca zaproponuje kompleksową ofertę produktów dla dzieci.

Co najmniej 3 nowe sklepy

W rozmowie z Retailnet Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce, zapowiedział, że firma planuje umocnić także swoją pozycję w stolicy.

– Na tę chwilę nie możemy powiedzieć zbyt dużo na temat ekspansji w 2015 roku, ponieważ jesteśmy na etapie planowania budżetu na ten rok. Mamy jednak już zaplanowane trzy otwarcia łącznie z lokalizacją w Pasażu Łódzkim – mówi dla Retailnet Wojciech Czernek.

– Poza Łodzią planujemy też otworzyć kolejny sklep naszej sieci w Warszawie. Znajdzie się on w rozbudowywanej części Centrum Handlowego Wola Park. Mamy też podpisaną umowę z jeszcze jednym centrum handlowym, ale o szczegółach będziemy mogli informować w późniejszym terminie – twierdzi dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce.

Stacjonarnie i online

Firma Toys”R”Us od niedawna prowadzi w Polsce także sprzedaż za pośrednictwem swojego oficjalnego sklepu internetowego. Polska jest 14 krajem, w którym amerykański gigant oferujący artykuły dziecięce i zabawki prowadzi sprzedaż wielokanałową.

Podobnie jak w innych krajach, w których funkcjonują już e-sklepy Toys”R”Us i Babies”R”Us, zamówienia internetowe są realizowane w ramach firmowego programu „Ship from Store”. Towar jest więc wysyłany bezpośrednio z istniejących sklepów stacjonarnych, korzystając z ich zapasów magazynowych.

W Polsce Toys”R”Us posiada obecnie 9 sklepów stacjonarnych marki zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Czeladzi i Wrocławiu.

Firma Toys”R”Us jest największym, międzynarodowym sprzedawcą zabawek oraz artykułów dla dzieci i młodzieży. Asortyment przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, w ofercie sklepu znajdziemy między innymi: zabawki, sprzęt sportowy, multimedia, elektronika, książki oraz w pełni poświęcona dla niemowląt – sekcja Babies”R”Us.

Firma powstała w 1948 roku w Stanach Zjednoczonych, a w 2011 roku weszła na polski rynek. Marka posiada 1600 sklepów w 36 krajach i zatrudnia 70 tys. pracowników oraz współpracuje z kontrahentami na całym świecie.

Sklep Toys"R"Us w Auchan Bielany