Interaktywna prezentacja
Interaktywna prezentacja

W dobie digitalizacji konsumenci oczekują dostępu do internetu w każdym miejscu, w którym spędzają czas, a takim niewątpliwie jest centrum handlowe. Właściciel i zarządca obiektu handlowego powinien zatem dostarczyć wysokiej jakości usługę zapewniającą prosty i szybki dostęp do sieci.

O tym, jak ta usługa jest realizowana w Galerii Słonecznej w Radomiu, jakie są jej plusy i minusy mówi redakcji Retailnet Katarzyna Nagrodzka z AIG/ Lincoln Polska.

Informacja od ręki

– Wraz z rosnącą rolą internetu w komunikacji i coraz większą ekspansją urządzeń mobilnych, oczywiście nie można ignorować potrzeb klientów, którzy odwiedzając centra handlowe, chcą w jak najkrótszym czasie dotrzeć do interesujących ich informacji dostępnych w sieci – mówi Katarzyna Nagrodzka z Galerii Słonecznej w Radomiu.

– Centra handlowe obecnie odgrywają ważną rolę w przestrzeni publicznej, i muszą zadbać nie tylko o odpowiedni dobór marek, dobrą obsługę klienta i ofertę gastronomiczno-rozrywkową, lecz również o wygodę i komfort klientów, który oznacza także dostępność wi-fi – podkreśla.

Galeria Słoneczna
Galeria Słoneczna

Strefa wi-fi

W Galerii Słonecznej w Radomiu z bezpłatnego wi-fi można skorzystać w odpowiednio oznakowanej strefie restauracyjnej, tak zwanego „food courtu”. Darmowy dostęp do internetu oferują także kawiarnie i restauracje, które stały się popularnym miejscem spotkań biznesowych, podczas których trudno obyć się bez dostępu do informacji.

– Wi-fi służy również poszukiwaniu w internecie wiadomości o nowościach i promocjach czy komunikowaniu się ze znajomymi poprzez kanały społecznościowe. Obecnie pracujemy nad projektem, w ramach którego w Galerii Słonecznej powstanie kilka miejsc z wygodnymi siedziskami, gdzie można będzie nie tylko korzystać z internetu bez żadnych opłat, ale również na przykład naładować komórkę. Mamy świadomość, że inwestycje w nowe technologie są nieuniknione w czasach rosnącej konkurencyjności na rynku i planujemy wprowadzać nowe udogodnienia, które uatrakcyjnią wizyty w centrum – Katarzyna Nagrodzka z Galerii Słonecznej w Radomiu.