Millenium Hall
Millenium Hall

Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall w Rzeszowie zostało nagrodzone statuetką Lidera Regionu 2014 w kategorii Centrum Handlowe.

Plebiscyt Liderzy Regionu ma na celu uhonorowanie firm i instytucji przyczyniających się do rozwoju regionu oraz wyróżniających się dużą aktywnością na gospodarczej mapie Podkarpacia. Nagrody zostały przyznane już po raz piąty.

Wszechstronna oferta

Sukces Millenium Hall opiera się na stale poszerzającej się, wszechstronnej ofercie zakupowej, usługowej oraz kulturalno – rozrywkowej. W minionym roku do grona najemców obiektu dołączył m.in. pierwszy i jedyny na Podkarpaciu TK Maxx, pierwsze w Polsce: showroom Premium Mobile, Olimp Live&Fight oraz Księgarnia Artystyczna Wydawnictwa BOSZ, a także największy na Podkarpaciu klub Lukr.

Organizatorzy plebiscytu szczególnie docenili działalność kulturalno-rozrywkową Centrum, wkład Millenium Hall w rozwój sportu, a także wsparcie udzielane inicjatywom edukacyjnym i społecznym.

Event w Millenium Hall
Event w Millenium Hall

Dzięki swojej architekturze sprzyjającej organizacji imprez zarówno wewnątrz obiektu jak i znajdującym się w jego sercu skwerze, obiekt jest miejscem odbywania się licznych koncertów, spotkań z gwiazdami i osobistościami ze świata mediów, literatury, kultury i sztuki.

Miejsce wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych

Na terenie Centrum prowadzona jest działalność związana z promocją sztuki. Obywają się tutaj wystawy, prezentacje, wernisaże. W Millenium Hall swoje atelier ma także znany artysta Jacek Hazuka, tutaj otwiera swoją siedzibę galeria sztuki Dagart Galerie, która proponuje polską i francuską sztukę współczesną. Millenium Hall aktywnie wspiera również rozwój sportu. W Centrum działa Uczniowski Klub Judo. Na terenie Millenium Hall odbywają się także liczne imprezy sportowe.

Dzięki konsekwentnej realizacji misji wspierania kultury i sportu, jaka przyświecała właścicielom od początku działalności Centrum, Millenium Hall stało się ważnym punktem w życiu kulturalnym i rozrywkowym mieszkańców Rzeszowa i regionu.