Plaza Rzeszów
Plaza Rzeszów

Najnowsze kolekcje obuwia znanych marek to główny asortyment nowo otwartego w CH Plaza Rzeszów sklepu Fashion queen.

Butik o powierzchni 50 mkw. otwarty został 24 stycznia i zlokalizowany jest na pierwszym piętrze centrum.

Pierwszy salon stacjonarny

Fashion queen to kolejny miejsce pozycjonujące rzeszowską Plazę jako modowe centrum Rzeszowa. Fashion queen to firma pochodząca z Przemyśla. Do tej pory zajmowała się głównie handlem w internecie. Butik w rzeszowskiej Plazie jest jedynym stacjonarnym punktem tej firmy. Klientki mogą w nim znaleźć szeroki wybór obuwia damskiego. Jak tłumaczą właściciele Fashion queen, cechuje ich oryginalność i o zamiłowanie do mody.

– Jest to pierwsze nowe stoisko otwarte w tym roku i dobra prognoza dla naszego centrum – mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów. – Jest to również kolejne stoisko, które sprawia, że stajemy się modowym centrum naszego regionu. Można to było zauważyć po bardzo dużym zainteresowaniu ofertą Fashion queen już w dniu otwarcia. Nowy butik pokazuje także, że nowe marki na naszym rynku chętnie współpracują z rzeszowską Plazą. Mam nadzieję, że takich przedsięwzięć jak butik Fashion queen będzie pojawiać się w naszym Centrum coraz więcej – tłumaczy Oktawiusz Wolnicki.

CH Plaza Rzeszów

Rzeszowska Plaza to dwupoziomowe Centrum, w którym znajduje się prawie 80 lokali handlowych i punktów usługowych. Wśród nich m.in.: CityFit, Decathlon Easy, Reserved, House, Cropp, Mohito, Monnari, Deichmann, Euro Moda, CCC, Wojas, Martes Sport, Empik, Sephora, Rossmann oraz RTV Euro AGD.

Plaza w ostatnim czasie przeszła intensywny proces modernizacji i rozwoju, którego kulminacją było pojawienie się pierwszego na Podkarpaciu sklepu Decathlon Easy oraz klubu fitness CityFit. Na I piętrze centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie klubu uruchomiony został także food courtu. Pierwszym najemcą w tym miejscu została marka Subway.

Plaza Rzeszów połączona jest bezpośrednio z hipermarketem E. Leclerc, mając w ramach kompleksu, jako jedyne centrum w Rzeszowie ofertę hipermarketu. Centrum oferuje prawie 1,4 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych. Plaza Rzeszów zlokalizowana jest na terenie największego osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama.

Zarządcą Centrum Handlowego Plaza Rzeszów jest Keen Property Management.