Domoteka
Domoteka

Od stycznia 2015 roku w warszawskim Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka działa nowy salon oferujący meble i materiały do aranżacji wnętrz – Alladyn.

Trzeci salon Alladyn

Jest to trzeci salon firmowy tej marki. Pozostałe dwa znajdują się w c=warszawskim Cenrum Jupiter oraz we wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar.

Nowy lokal znajduje się na pierwszym piętrze Domoteki, obok salonu marki BoConcept i zajmuje powierzchnię 64 mkw.

Domotekę – część Parku Handlowego Targówek (Inter Ikea Centre Group), tworzą sklepy z wyposażeniem mieszkania lub domu. Kilkadziesiąt sklepów oferuje nie tylko meble, ale również wszelkie akcesoria dekoracyjne oraz praktyczne, które mogą znaleźć zastosowanie w domu. Kompleks należy do Inter Ikea Centre Group Poland.

Domoteka w PH Targówek

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy spółek Ikea. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. IICGP jest właścicielem i zarządza ośmioma parkami i centrami handlowymi, zlokalizowanymi w największych miastach kraju: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto, prowadzi prace nad dwoma kolejnymi projektami: budową centrum handlowego w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.

Inter Ikea Centre Group Poland będzie wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015. Z całym portfolio inwestycji spółki będzie można zapoznać się na stoisku nr 3.9.