Centrum Handlowe Atrium Felicity
Centrum Handlowe Atrium Felicity

W Atrium Felicity swoje salony posiadają popularne marki modowe, a centrum stale uzupełnia swoją ofertę. Na początku lutego do grona najemców dołączy multibrandowy salon Piazza Di Moda Young, który zajmie ponad 420 mkw. powierzchni.

Piazza Di Moda Young skupia starannie wyselekcjonowane włoskie marki m.in. Imperial, Sorbino, Exibit, Armata Di Mare, Viu, Ponte Dei Fiori, Azzuro del mare czy Essenza. Klienci sieci mogą znaleźć kolekcje damskie, dziecięce, jak i męskie.

Piazza Di Moda Young to odpowiedź twórców marki Piazza Di Moda – prężnie rozwijającego się ekskluzywnego włoskiego multibrandu, na zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości włoską odzież, dostępną w przystępnych cenach.

W połowie tego roku na pierwszym piętrze Atrium Felicity na powierzchni ponad 2500 mkw. rozpocznie działalność 9 salowe kino Cinema City przystosowane do projekcji cyfrowej i cyfrowej 4D, tym samym w centrum klienci znajdą kompleksową ofertę rekreacyjno-rozrywkową. Pod koniec września ubiegłego roku w obiekcie uruchomiono przestronne centrum fitness – Fabryka Formy, które zlokalizowane jest na pierwszym piętrze Atrium Felicity i zajmuje ponad 1500 mkw. powierzchni centrum.

Jednocześnie wraz z początkiem roku odwiedzalność Atrium Felicity przekroczyła próg 5 milionów klientów.

Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32.

W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.